Sieci Telekomunikacyjne

 

Internew Networks to wiele lat doświadczeń w pracy na sieciach teleinformatycznych pozwala nam teraz wykorzystać tę wiedzę do zbudowania solidnej usługi kompleksowego i niedrogiego outsourcingu IT.

 

W naszej ofercie:

Budowa oraz konfiguracja a następnie zarządzanie całą infrastrukturą sieciową od położenia kabla po wybór odpowiednich rozwiązań technologicznych oraz sprzętowych np. rodzaju kabla, Switch-a czy Router-a. Mamy doświadczenie w budowie sieci w pełni kablowych, bezprzewodowych (np. w paśmie wolnym oraz licencjonowanym) oraz hybrydowych w standardzie Ethernet czyli najlepiej łączące zalety obu rodzajów. Możemy również zaplanować rozbudowę czy modernizację już istniejącego fragmentu sieci lub węzła a zarządzanie oraz monitoring polega na ciągłym w pełni zautomatyzowanym sprawdzaniu poprawności działania infrastruktury, jej elementów, urządzeń i eliminowaniu amonali oraz awarii jeszcze zanim ktokolwiek zacznie to odczuwać.

 

Bez problemu zbudujemy lub weźmiemy pod opiekę małe sieci oparte na kilku urządzeniach końcowych (np. biura, domy, małe firmy) jak również Sieci liczące po kilkaset do nawet kilkudziesięciu urządzeń końcowych. Sieci rozległe MAN oraz WAN oparte na zaawansowanych technikach przełączania oraz Routing-u statycznego oraz dynamicznego, hybrydowe oraz redundantne.

 

Bazujemy na urządzeniach znanych czołowych producentów jak również na tańszych urządzeniach mniej znanych firm które to oferują rozwiązania nie koniecznie gorsze a za to w bardziej przystępnej cenie.

 

Zapraszamy do kontaktu, wycena u nas jest bezpłatna a na pewno pomożemy!

Copyright © 2014 l internew.pl. All rights reserved.