Wsparcie Informatyczne

Normalnym jest że jak posiada się firmę to należy skupić się na jaj rozwoju niwelując koszty choćby zatrudnienia lub co najdroższe koszty źle podjętych decyzji.
Na szczęście niektóre problemy można zrzucić na kogoś innego.

Dzisiaj rozwój internetu i technologi informatycznych bardzo ewoluuje w samej dzisiaj już bardzo obszernej informatyce powstają działy oraz firmy ukierunkowane w konkretne specjalizacje, są specjaliści od: telekomunikacji, programiści, webmasterzy, specjaliści od baz danych, administratorzy serwerów itd.
Wszystko to składa się na szeroko rozumiana informatykę którą trzeba ogarniać jeżeli chce się istnieć we współczesnym społeczeństwie.

Przerażające są ciągłe problemy albo ze sprzętem albo z oprogramowaniem, wirusami, spamem czy pocztą. Nie każdy jest specjalistą we wszystkim i wie jak dobrze i bezpiecznie robić kopie zapasowe danych.
Nie każdy też musi wiedzieć jak sprawdzać i kontrolować co pracownicy instalują i co trzymają na służbowych komputerach, czy nie długo odwiedzi policja i zrobi kontrole legalności oprogramowania.

Pojawia się problem z wyborem najbardziej odpowiedniego sprzętu dla twojego biznesu, komputera, serwera a może masz wątpliwości jakiego operatora internetowego wybrać jaki internet byłby najlepszym, skrojonym na miarę i idealnie dopasowany do twoich potrzeb, jak zniwelować koszty połączeń telefonicznych i jakiego operatora wybrać.

Masz firmę i wolisz przeznaczyć czas oraz środki finansowe na rozwój firmy potencjał kierować w konkretnym kierunku innym niż samorozwój informatyka, administratora programisty i specjalisty od IT w jednym.
Przydał by się zawodowy informatyk, możliwe nawet że nie jeden ale znowu koszty są zbyt wysokie no i nigdy nie wiadomo jak sobie będzie radził

Proponujemy ci współpracę i wspólny rozwój na zasadzie ryczałtowej miesięcznej lub kwartalnej opłaty na podstawie umowy w której skład wchodzi:

doradztwo w doborze sprzętu oraz oprogramowania
doradztwo w zakresie doboru rozwiązań teleinformatycznych
wdrożenie, podłączenie i konfiguracja
kontrola i zarządzanie oprogramowaniem
dojazd do klienta (10 godzin w cenie)
kontrola antywirusowa i antyspamowa
obsługa programów pocztowych
obsługa strony www
audyt bezpieczeństwa i legalności oprogramowania i danych
konfiguracja zapory sieciowej (firewall)
kopie zapasowe danych na lokalny serwer lub nośnik klienta
przestrzeń 10G na kopie zapasowe na serwerze Internew
telefoniczna pomoc informatyka od 8-20 od pn-sob
administracja jednym serwerem.
możliwość zakupu sprzętu w korzystniejszych cenach
zdalna pomoc przez internet
reakcja w ciągu 4h

Copyright © 2014 l internew.pl. All rights reserved.