Czyszczenie Laptopów

Czyszczenie Laptopów

Najczęstszym i do tego koniecznym przypadkiem, kiedy należy przeczyścić sprzęt jest jego zalanie kawą, herbatą, zupą czy napojem, zdarza się, że przestaje wtedy działać klawiatura, komputer się zawiesza, nie uruchamia lub po prostu dziwnie się zachowuje.

Od czasu zakupu naszego Laptopa raczej nie myślimy, że kupujemy mechaniczny mini odkurzacz, który od pierwszego włączenia zaczyna zasysać drobinki kurzu, które w większości przelatują przez nasz sprzęt. Mimo wszystko, zawsze jednak coś zostaje w środku i po dłuższym czasie zaczyna być to słychać lub nawet czuć. Głośna praca oraz grzanie się laptopa odbiera nam komfort pracy, a nawet prowadzi do uszkodzenia sprzętu.

Pierwsze co należy zrobić to zachować spokój, następnie odłączyć kabel od zasilacza oraz wyciągnąć baterię z laptopa, odłącz również wszystkie urządzenia podłączone do komputera, ograniczymy wtedy uszkodzenia wywołane zwarciami.

Pamiętaj, że oddając swój sprzęt w nasze ręce, możesz być pewnym, że zostanie on dokładnie przeczyszczony specjalnymi środkami do elektroniki. Oprócz zwykłego czyszczenia układu elektronicznego, klawiatury, wyświetlacza oraz obudowy, wymieniamy na nową pastę na procesorze, chipsetach, oraz dokładnie czyścimy i smarujemy wentylatory.
Otrzymujesz również pisemną gwarancją na usługę.

Copyright © 2014 l internew.pl. All rights reserved.