Ogólna

Z uwagi na postępujący dostęp społeczeństwa do komputerów i dynamicznie rozwijających się usługi telekomunikacyjnych, korzystanie z zasobów sieci INTERNET stało się niezbędne i powszechnie pożądane. Internew wychodząc naprzeciw tym potrzebom społecznym oferuje usługę dostępu do sieci INTERNET, działającą w technologii światłowodowej oraz bezprzewodowej na bazie tzw.“stałego łącza”. Firma Internew dąży do upowszechnienia taniego dostępu do sieci INTERNET. Głównym produktem oferowanym przez Internew jest szerokopasmowy dostęp do sieci INTERNET. Wyjątkowość naszej oferty przewyższa podobne produkty znajdujące się na rynku i właśnie dlatego tak dobrze znane nam są potrzeby klientów. Nasze usługi zawsze przygotowywane są w taki sposób, by były jak najbardziej atrakcyjne cenowo i jakościowo. Infrastruktura sieci Internew budowana jest w oparciu o przewody światłowodowe, co gwarantuje najwyższą jakość i bezawaryjność. Ponadto jest ona monitorowana zdalnie, przez co umożliwia kontrolę prawidłowości jej funkcjonowania, szybką reakcję na awarie oraz nieustanną optymalizację parametrów. Użytkownik sieci Internew bez ograniczeń czasowych (bez naliczania impulsów, czy dodatkowych opłat za transmisje danych, oraz utrzymanie linii telefonicznej) jest podłączony i korzysta z zasobów sieci INTERNET płacąc jedynie stałą miesięczną opłatę abonamentową.

 

Pakiet naszych usług abonenckich obejmuje:
− szerokopasmowy dostęp do sieci INTERNET bez konieczności instalacji dodatkowych urządzeń zewnętrznych np. modemu,
− stała miesięczna opłata abonamentowa od 29 zł,
− instalacja oraz aktywacja usługi za jedyne 1,23 zł,
− możliwość wymiany danych w sieci lokalnej pomiędzy użytkownikami z szybkością do 1000 Mbit/s,
− nieodpłatny serwis sieci telekomunikacyjnej (nie stosujemy płatnych infolinii).


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w naszej ofercie mamy również usługę cyfrowej telefonii stacjonarnej VOIP z jedną stawką dla wszystkich połączeń wychodzących w kwocie 0,29 gr, opłata abonamentowa od 1,90 zł, darmowymi minutami w abonamencie oraz darmowymi rozmowami wśród użytkowników naszej sieci.

 

Oferujemy również szereg usług telewizyjnych.
Dla naszych klientów nieodpłatnie wykonujemy instalację DVBT/DVBS wraz z instalacją tunera TV, który pozwala na wiele więcej niż tylko oglądnie telewizji w czasie rzeczywistym. Dzięki naszemu urządzeniu każdy odbiornik telewizyjny (nawet ten nie najnowszy) otrzyma „drugie życie”, dzięki uruchomieniu funkcji SMART TV. Innymi słowy zainstalowany przez nas zestaw abonencki, poza standardową telewizją nadawaną w czasie rzeczywistym, umożliwi korzystanie
z takich funkcji jak:

− NIEOGRANICZONY INTERNET na ekranie telewizora,
− telewizja osobista (IPLA, TVN PLAYER itp.),
− live streaming,
− Youtube,
− portale społecznościowe: Facebook, NK, Twitter itp.,
− dostęp do nieograniczonej liczby aplikacji i gier przy użyciu „google play”,
− funkcja DLNA i wiele innych niegranicznych możliwości.
A TO WSZYSTKO ZA JEDYNE 15,09 ZŁ MIESIĘCZNIE

 

Ponadto dla osób z jasno określonymi wymaganiami, oczekujących jedynie telewizji najwyżej jakości w standardzie HD, proponujemy ofertę naszego partnera - NC+. Przy zakupie usługi za naszym pośrednictwem klient otrzyma instalacje całkowicie za darmo.
Nasza usługa charakteryzuje się przede wszystkim większym bezpieczeństwem i niezawodnością, ponieważ nie jest świadczona z tzw. „jednego kabla”, dzięki czemu ewentualna awaria Internetu (okablowania) nie wpływa na całkowity brak dostępu do usługi TV.


Internew to więcej niż tylko operator telekomunikacyjny. Dla naszych klientów świadczymy również szereg usług dodatkowych tj:
− hosting,
− projektowanie i utrzymywanie stron WWW,
− monitoring wizyjny,
− pozostałe usługi instalacyjne,
− serwis komputerów i urządzeń telekomunikacyjnych,
− szereg pozostałych usług z branży informatycznej.

Każdy nasz abonent zupełnie nieodpłatnie otrzymuje również:
− doradztwo informatyczne,
− telefoniczną pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Copyright © 2014 l internew.pl. All rights reserved.